מגדל טיימטאוור למשפחות עם ילדים

מגדל טיימטאוור למשפחות עם ילדים

כהורים לילדים אנו מחפשים פתרון מגורים שיענה לצרכים שלנו כמבוגרים וגם לצרכים של הילדים. הבחירה במיקום מגורים מרכזי באזור המרכז מבטיחה גישה נוחה ומהירה אל מרכזי תרבות ובידור, מרכזי קניות, מוסדות חינוך ודרכי תחבורה ראשיות. מגדל טיימטאוור מציע נוחות מגורים, איכות חיים ותחושת ביטחון בעבור משפחות עם ילדים.

איכות חיים למשפחות עם ילדים

מגדל טיימטאוור יודע להציע לילדים סביבת מגורים בטוחה ונעימה. ישנה עמדת שמירה מאוישת 24 שעות ביממה בלובי הבניין. בסמוך לבניין ישנו גן שעשועים קטן עם מתקן משחקים. את עגלת התינוק תוכלו לאחסן בחדר העגלות בקומת הקרקע. המגורים במגדל יוקרה מעניקים להורים את האפשרות ליהנות ממועדון דיירים וחדר כושר מבלי לעזוב את שטח הבניין.

המיקום האטרקטיבי של מגדל טימטאוור מבטיח מסעדות טובות במרחק של דקות נסיעה, מרכזי תרבות במרחק דקות נסיעה, פעילויות לילדים, מרכזי קניות, דרכי תחבורה ראשיות ומרכזי עסקים. המשפחה כולה תוכל ליהנות מחיי תרבות עשירים, מיטב מרכזי החינוך לילדים, מרכזי אופנה ומסחר, מרכזי תעסוקה, מרכזי בידור ומרכזים רפואיים חדישים. המגורים במגדל טיימטאוור מאפשרים הנאה מכל היתרונות של אזור המרכז תוך שמירה על רמה חיים גבוהה, איכות חיים וסביבת מגורים משפחתית שקטה.

דירות יוקרה למשפחה

האדריכלים הבכירים ביותר תכננו את דירות היוקרה במגדל תוך הקפדה על מרחב פנימי, נוחות, בטיחות והתאמה של הדירות לצרכי הדיירים. חדרי השינה המיועדים לילדים יהיו מרווחים ונוחים. יחידת ההורים כוללת חדר רחצה צמוד. מערכת בית חכם מאפשרת שליטה בתאורה, במיזוג ובפונקציות נוספות בבית כולו. חלל המגורים המרכזי של הבית (הסלון והמטבח) מתוכן בסגנון מרווח ליצירת מתחם משפחתי נעים לשהייה. בניין טיימטאוור מתאים למגורי משפחות עם ילדים בכל הגילאים, הוא מציע איכות חיים ורמת חיים גבוהה בכל גיל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *