יום בחיי הדיירים של מגדל טיימטאוור

יום בחיי הדיירים של מגדל טיימטאוור

בחירה נכונה של מיקום מגורים היא זו שתאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של העיר הגדולה. אם אתם צרכני תרבות מושבעים, אנשי עסקים, בכירים מעולם ההייטק, חובבי מסעדות וכאלו שאוהבים להיות במקום הנכון בזמן הנכון, את דירות היוקרה החדשות של מגדל טיימטאוור לא תרצו לפספס

מגדל טיימטאוור ממוקם באזור הבורסה ברמת גן. דיירי המגדל נהנים גם מכל מרכזי התרבות, הבילוי והקניות של העיר תל אביב במרחק נגיעה, גם מגישה נוחה אל תחנת הרכבת ודרכי תחבורה ראשיות וגם מאיכות חיים, שקט, שלווה ונופים מרהיבים. דירות היוקרה של מגדל טיימטאוור הוקמו מתוך מטרה לתת מענה לאלו המחפשים איכות ויודעים לזהות אותה.

.

קפה של בוקר מול הנוף?

הנוחות של דירות היוקרה באה לידי ביטוי בשנת לילה טובה. על אף המיקום המרכזי, המגדל שקט, נוח למגורים ומתוכנן נכון. הדירות כוללות מערכת בית חכם המאפשרת לדיירים ליהנות ממיטב הטכנולוגיה. את האספרסו של הבוקר תשתו במרפסת הנוף, אל מולכם פרוסה העיר תל אביב כולה, בימים של ראות טובה תוכלו לראות גם את הים. העיר תל אביב מתעוררת, הרכבים כבר נוסעים בכבישים, החנויות נפתחות ואתם משקיפים על כל המתרחש מתוך מרפסת הנוף היוקרתית שלכם במרום המגדל.

יוצאים לעבודה

המיקום המרכזי של מגדל טיימטאוור מאפשר לדיירים גישה נוחה ומהירה אל מרכזי העסקים של מתחם הבורסה, הקרייה, קריית הממשלה, מגדלי עזריאלי ועוד. נסיעה קצרה תביא אתכם אל מרכזי העסקים והייטק של בני ברק, רמת גן והרצליה. חניון תת קרקעי מעוצב ונוח מאפשר יציאה נוחה מהבניין ישירות אל דרכי התחבורה הראשיות של העיר.  

עם סיום יום העבודה תשמחו לחזור הביתה. דיור יוקרה הוא בראש ובראשונה דיור נוח ומפנק, הדירות כולן מרווחות ומתוכננות נכון. תחושת המרחב שמאפיינת את הדירות יחד עם מערכת בית חכם, מרפסת נוף מרהיבה והעיצוב האישי שלכם, מבטיחים שתרגישו מהר מאוד כמו בבית. העתיד של הדיור שייך למגדלי יוקרה. מגדל טיימטאוור מביא עמו רשימה ארוכה של יתרונות יחד עם הזדמנות לשיפור איכות החיים. אם אתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים על מגדל טיימטאוור ומגדלי דיור יוקרה נוספים באזור, צרו קשר ונשמח לספק לכם הצצה אל החיים הטובים שכבר ממתינים לכם מעבר לפינה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *