דירת יוקרה במגדל טיימטאוור למטרת השקעה

דירת יוקרה במגדל טיימטאוור למטרת השקעה

משקיעים רבים מגלים עניין ברכישת נכסי נדל”ן יוקרתיים לטובת השקעה. דירת יוקרה בבניין מגורים יוקרתי ומבוקש כמו מגדל טיימטאוור תהיה השקעה נבונה ומניבה בתחום הנדל”ן. המשקיעים אינם מהססים וממהרים לרכוש דירות במגדלי היוקרה ולהציע אותן להשכרה.

דירות היוקרה של מגדל טיימטאוור על נכס שעתיד להניב תשואה גבוהה בשל מיקום נכון, איכות חיים ורמת הגימור והאבזור של המתחם כולו. לקבלת פרטים נוספים אודות המתחם לטובת השקעה, צרו קשר עם הצוות המקצועי ותקבלו את כל המידע הדרוש לכם לקבלת ההחלטה הנכונה.

דגשים חשובים לקראת קנייה דירת יוקרה למטרת השקעה

רגע אחד לפני שאתם ממהרים לסגור עסקה לרכישת דירה אחת או כמה דירות באחד ממגדלי היוקרה, אספנו בעבורכם כמה דגשים חשובים לבחינה נכונה של הנכס. השלב הראשון יהיה בדיקה מקיפה של הנכס כולו, עליכם לבדוק היטב את הדירה, את המגדל ואת המתחם כולו. מומלץ יהיה להיעזר בשמאי שיוכל לאמוד את המחיר בהתאם למחירי השוק. כדאי לוודא כי הדירה כוללת מרפסת, כיווני אוויר נכונים ומערכת בית חכם. כעת, יש לבחון את השירותים שמציע הבניין לדיירים : אבטחה, חניון, חדר כושר, מחסן ועוד.

השלב הבא יהיה בחינת שכונת המגורים והאזור. כדאי להכיר את האזור טוב יותר, לבחון מיקום של דרכי תחבורה, פארקים, אזורי מסחר, בתי ספר ותשתיות. מגדל טיימטאוור ממוקם באזור מבוקש שמציע רמת חיים גבוהה. ערך הנכס קרוב לוודאי יעלה באופן קבוע. המיקום של הנכס הוא פרמטר ראשי לקביעת הביקוש לו יזכה הנכס ועליית או ירידה של שווי הנכס.

רכישת דירת יוקרה עם משכנתא

התייעצות עם מומחים בתחום המשכנתאות היא הדרך הנכונה לנהל קנייה של דירה למטרת השקעה. דירות יוקרה במגדל כמו מגדל טיימטאוור מושכרות במחירים גבוהים, ניתן יהיה לכסות את תשלום המשכנתא החודשי עם סכום השכירות ולהחזיר כך במהרה את ההשקעה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *