דירות יוקרה במגדלים עם מערכת בית חכם – כל מה שחשוב לדעת

דירות יוקרה במגדלים עם מערכת בית חכם – כל מה שחשוב לדעת

מערכות בית חכם מתלוות אל דירות היוקרה של מגדל טיימטאוור. כאן תוכלו לקבל מידע על מערכת בית חכם, להבין מה אתם עתידים לקבל, להתלהב ולחכות בכיליון עיניים לרגע בו תוכלו כבר להתגורר בדירה ולחוות בעצמכם מגורים בבית חכם.

הבית החכם הופך בשנים באחרונות למאפיין של דיור יוקרה. בקרב העשירון העליון ישנה התעניינות רבה בהתקנה של מערכות בית חכם. אלו שכבר מתגוררים בבית חכם לא מבינים איך בעבר הצליחו בעבר להסתדר בלי המערכת. מעבר אל דירת יוקרה עם בית חכם תאפשר לכם ליהנות מאיכות החיים שחש לטכנולוגיה המתקדמת להציע לכם.

מהי מערכת בית חכם?

בית חכם מתבסס על טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת שליטה מרחוק במערכות התאורה, המיזוג, התריסים וכל שאר מכשירי החשמל בבית. השליטה מתבצעת בעזרת שלט רחוק וגם באמצעות מכשיר הסמארטפון או רשת האינטרנט. משמעות הדבר היא שתוכלו להפעיל את מערכת המיזוג, את דוד חימום המים, את מכונת הכביסה, את התאורה ושאר מכשירים חשמליים מבלי להיות בבית.

מערכת בית חכם מאפשרת לכם לשלוט מתוך לוח הבקרה על התאורה בכל הבית, הטמפרטורה בכל חדר, מערכות אודיו, תריסים, חימום רצפתי. המערכות החדישות כוללות גם פריסה של מסכים בכל הבית. הטכנולוגיה המתקדמת תאפשר לכם להתחיל לצפות בסרט מסוים בסלון ולסיים את הצפייה מאותה הנקודה בדיוק בחדר השינה. מסכים אפשר יהיה להטמיע בסלון, בחדרי השינה, בפינת האוכל, בחדר הרחצה, בחדרי שירותים. מסכים חדישים ניתן להתקין בתוך המראה בחדר הרחצה. כאשר המסך כבוי הוא משמש מראה לכל דבר וכאשר הוא נדלק מתגלה צג המחשב.

מדוע מותקנות מערכות בית חכם בדירות יוקרה

בית חכם הוא בראש ובראשונה בית נוח יותר. מערכת המיזוג בבית תדע להתחיל לפעול כאשר הטמפרטורה עולה, מערכת החימום תדע להיסגר כאשר הטמפרטורה בבית חמה מספיק. חיישני תנועה יאפשרו שליטה בתאורה כך שמיד עם כניסה שלכם אל החדר האור יידלק באופן אוטומטי. הדיירים בדירות היוקרה של מגדל טיימטאוור נהנים מאיכות חיים גבוהה בזכות מערכות בית חכם חדישות, משוכללות וידידותיות לשימוש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *